گیرلس

آسانسورهای گیرلس تکنولوژی برترامروزدنیا بوده ودارای تجهیزات با کیفیت بسیار مطلوب و تولید بزرگترین شرکتهای  معتبردنیا می باشد. ترکیب قطعات و کیفیت نصب، بالاترین سطح ایمنی و کیفیت حرکت را ضمانت می‌نماید

تکنولوژی  مورد استفاده در موتورهای گيرلس مغناطيس دائم با فرکانس متغير استفاده از تعدادقطب های بیشتر به جای گیربکس  می باشد که ازمزیتهای آن ،  مصرف برق کمترو کاهش سر و صدای ناشی از موتورهای دارای گيربکس به ميزان   حداقل ١۰ db و کنترل دقیق تر بر سیستم جهت  حذف شوکهای ناشی از شروع حرکت و توقف و  روانی حرکت در طول مسیر  و کاهش مصرف انرژی تا ۲۰% حتی نسبت به سیستم های VVVF گیربکس ميباشد.این موتورها به سبب حذف اتلاف انرژی در گیربکس با توان کمتر قدرت بیشتری تولید می نماید.

البته تکنولوژی گیرلس در زمان های گذشته با اصطلاح MGM یا موتور-ژنراتور-موتور در آسانسورهای با سرعت بالا توسط  برندهای مغتبر دنیا نظیر Otis یا Schindler، به سبب محدودیت سرعت سیستم های گیربکس مورد استفاده قرار می گرفت . با پیشرفت تکنولوژی و ارایه درایوهای کنترل به بازار و همچنین توان تولید موتورهای با تعداد قطب های بالا و سیم پیچ های بیشتر نسل جدید موتور گیرلس های کنونی با ابعاد بسیار کوچک تر و توان بالاتر  به بازار عرضه شد. در سیستم های قدیمی MGM ،فصای موتورخانه بسیار بیشتری مورد نیاز بود و همچنین هزینه ساخت و راه اندازی سیستم های موتور-ژنراتور-موتور نیز بسیار بالا بود.

یکی دیگر ویژگی این آسانسورها قابلیت حذف موتور خانه و انتقال تجهیزات به داخل چاه می باشد. در ساختمان های مدرن استفاده بهینه از فضا جهت تاسیسات و سایر موارد مربوطه ، کاهش ارتفاع و همچنین ایجاد امکان نماسازی بهتر علاقه به استفاده از سیستم های روملس را افزایش داده است.در این روش با قرار دادن موتور و یا در پاره ای موارد درایو کنترل حرکت به داخل چاهک و انتقال سیستم کنترل فرمان( تابل کنترل آسانسور)به یکی از  طبقات جایگزین مناسبی به جای موتورخانه بوجود آمده است.این روش در عین مزایای فوق دسترسی آسان به اجزا آسانسور را دشوارتر می سازد که باعث افزایش هزینه های نگهداری و سرویس می گردد.

آسانسورها ی این شرکت تا ظرفیت ۲۵۰۰ کیلوگرم و تا سرعت ۳متر بر ثانیه طراحی شده است.

بالا
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم